/  Aktualności   /  Pola nadziei 2022/2023

Pola nadziei 2022/2023

20221007_131217

6 października 2022 już po raz 13 ruszyła kampania Pola Nadziei. Reprezentanci naszej Szkoły Natalia Wróblewska i Kacper Szafarczyk oraz opiekun S.C.K wzięli udział w inauguracji tej kampanii odebraliśmy cebulki żonkili by stworzyć szkolna rabatę aby na wiosnę żonkile które zakwitną rozbudziły w nas chęć działania w niesieniu pomocy chorym i potrzebującym .Bądźmy otwarci na wszelkie propozycje i akcje na terenie naszej szkoły parafii i środowiska które będą miały na celu wsparcie podopiecznych hospicjum św. Matki Teresy w Kielcach oraz Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. Niech w naszych sercach już teraz kwitnie WIARA NADZIEJA i MIŁOŚĆ.

20221004_190046

Uczyń coś dobrego dla kogoś potrzebującego dar ten wiele nie kosztuje serce dla bliźnich okazujesz. Czekamy na wasze dary za wszelka pomoc dziękujemy Szkolne Koło Caritas w Brynicy wraz z koordynatorem panią Joanną Jaworską.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64