/  Aktualności   /  IV Edycja #SprzątamyDlaPolski

IV Edycja #SprzątamyDlaPolski

W kolejnej akcji #SprzątamyDlaPolski swój udział zarejestrowało ponad 150 tysięcy uczestników z całego kraju. Nasza Szkoła również zgłosiła się do udziału w IV edycji tego ważnego  wydarzenia, objętego honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Uczniom i mieszkańcom Brynicy, jak i całej gminy Piekoszów, stan naszego środowiska nie jest obojętny. Chcemy, aby nawykiem stało się dbanie o naszą Ojczyznę, lokalne środowisko i najbliższe otoczenie. W związku z akcją, nasze dzieci sprzątały otoczenie wokół szkoły (młodsze klasy i uczniowie zerówki wraz z wychowawcami), starsze natomiast uczyniły to w ramach rajdu integracyjnego dla klas IV -VIII.

To ważne, że dzieci i młodzież szkolna uczy się odpowiedzialności za stan środowiska, co z kolei ma wpływ na nasze zdrowie.

Gorąco dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i działanie dla dobra nas wszystkich.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64