Top
Image Alt
  /  Aktualności   /  Zbiórka elektrośmieci

Zbiórka elektrośmieci

Przesłane przez Firmę Green Office Ecologic Sp. z o.o. potwierdzenie ilości oddanych odpadów wskazało, że zebranych ogółem przez uczniów zostało 1380 kg surowców wtórnych. Za zebrane elektrośmieci otrzymaliśmy 236 zł, które przeznaczone zostały na zakup artykułów papierniczych i biurowych. Te zostaną wykorzystane przez naszych uczniów m.in. na zajęciach świetlicowych. Bardzo dziękujemy za włączenie się w akcję!!