Konkurs Detektywi w świecie Plastusia
Z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy „Detektywi w świecie Plastusia” dla uczniów kl. 2-3. Reprezentanci klas musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące treści utworu „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej. Konkurs miał na celu propagowanie czytelnictwa i zwiększenie zainteresowania literaturą dziecięcą.


