Wyjazd do teatru
Uczniowie klas 4–8 wzięli udział w wyjściu do Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie obejrzeli spektakl „Opowieści z Narnii”. Wyjazd był okazją do kontaktu z kulturą, rozwijania wrażliwości oraz poznania pracy teatru „od środka”. Uczniowie z zainteresowaniem śledzili przedstawienie, a po jego zakończeniu chętnie dzielili się swoimi wrażeniami. Wyjście przebiegło w miłej atmosferze i stanowiło wartościowe uzupełnienie szkolnej edukacji.


