/  Aktualności   /  Uroczyste otwarcie nowej sali komputerowej

Uroczyste otwarcie nowej sali komputerowej

14 września w naszej szkole nastąpiło uroczyste otwarcie nowej sali komputerowej. Pani Dyrektor Anna Kmiecik wraz z zaproszonymi gośćmi – Burmistrzem Miasta i Gminy Piekoszów p. Zbigniewem Piątkiem, Przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Piekoszów p. Barbarą Drogosz oraz Senatorem RP p. Krzysztofem Słoniem – przecięli wstęgę, czym oficjalnie dokonali otwarcia. Pracownia komputerowa została wyposażona w 24 nowoczesne stanowiska komputerowe dla uczniów oraz jedno stanowisko nauczycielskie.  Całość zadania została sfinansowana ze środków własnych Miasta i Gminy Piekoszów. Pracownia będzie służyć wszystkim uczniom szkoły nie tylko podczas zajęć z informatyki, ale także podczas lekcji języka angielskiego.