/  Aktualności   /  Przedszkolaki z wizytą w BCK Piekoszów

Przedszkolaki z wizytą w BCK Piekoszów

Nasze przedszkolaki odwiedziły Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Piekoszowie. Podczas wycieczki przedszkolaki przede wszystkim zapoznały się z zasadami kulturalnego zachowania w bibliotece, z zasadami wypożyczania książek, z pracą bibliotekarza oraz rozbudziły swoje zainteresowania czytelnicze. Dla wielu z nich była to zapewne pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Panie bibliotekarki zachęcały dzieci do korzystania ze zbiorów bibliotecznych a dzieci zapewniały, że wrócą tu z rodzicami. Miłymi niespodziankami były dla nas projekcja filmu „Sing” oraz popcorn.
Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników biblioteki, którzy jak zawsze zadbali o ciekawe zajęcia biblioteczne, wprowadzające dzieci w piękny świat książek i bajek.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64