/  Aktualności   /  Dzień Edukacji Narodowej 2022

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Dzisiejszy dzień (13.10.2022r.) był szczególny w naszej Szkole, obchodzono bowiem Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy II oraz VII pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz pani Elżbiety Szymonek  zaprezentowali „z przymrużeniem oka” jak wygląda pierwszy miesiąc nauki z punktu widzenia uczniów, nauczyciel i pracowników obsługi. Na koniec wtórując naszej koleżance wszyscy zgromadzeni odśpiewali Sto Lat pracownikom oświaty.
Przedstawicielki SU podziękowały wszystkim nauczycielom szkoły, jej pracownikom wręczając na osłodę słoiczek miodu.  Następnie Dyrektor szkoły Anna Kmiecik złożyła nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia z okazji święta Edukacji Narodowej.
Dzień Edukacji Narodowej to dobry czas by podziękować nauczycielom za ich prace trud który wkładają w prace dydaktyczna i wychowawczą. 13 października jedna z naszych nauczycielek p. Joanna Jaworska otrzymała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej  która przyjęła z rak ministra Przemysława Czarnka p. Joanna jest długoletnim nauczycielem  naszej szkoły cieszymy się że z województwa świętokrzyskiego wyróżniona została jej osoba. Z zaangażowaniem i z pasja oddana uczniom wykonuje swoja prace prowadząc wolontariat w szkole. Uwrażliwiając dzieci i młodzież na potrzeby drugiego człowieka wychowuje ich w wartościach chrześcijańskich a także patriotycznych. Cieszymy się i gratulujemy piękna nagroda z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

14 października w naszej gminie uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektorzy Nauczyciele i Pracownicy obsługi świętowali ten dzień z uśmiechem i z nagrodami które wręczał p. Wójt Zbigniew Piątek p. Senator Krzysztof Słoń i p. Przewodnicząca Rady Gminy  Barbara Drogosz nagradzając prace dydaktyczną i wychowawczą nauczycieli wśród nich znalazła się tez nasza nauczycielka p. Joanna Jaworska która otrzymała nagrodę wójta. Cieszymy się wraz z nią i gratulujemy!

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40