Top
Image Alt
  /  Aktualności   /  Piknik z książką na szkolnym patio

Piknik z książką na szkolnym patio

W ramach Tygodnia Bibliotek i Dnia Bibliotekarza zorganizowany został na szkolnym patio „piknik z książką” oraz rozdanie nagród za piękne życzenia jakie napisali nasi uczniowie oraz wykonali kartki.Czas z książką na świeżym powietrzu był dobrze spędzoną chwilą z bohaterami książkowymi oraz z koleżankami i kolegami.