Piknik z książką na szkolnym patio
W ramach Tygodnia Bibliotek i Dnia Bibliotekarza zorganizowany został na szkolnym patio „piknik z książką” oraz rozdanie nagród za piękne życzenia jakie napisali nasi uczniowie oraz wykonali kartki.Czas z książką na świeżym powietrzu był dobrze spędzoną chwilą z bohaterami książkowymi oraz z koleżankami i kolegami.


