Eksperymentowanie w klasie IIB
Eksperymentowanie w klasie IIB
❓❓❓ Jak wytworzyć „lawę”?
❓❓❓ Co zrobić, żeby jajko utrzymało się na powierzchni wody?
Na te i wiele innych pytań odpowiedź próbowali znaleźć uczniowie klasy IIB podczas zajęć z edukacji przyrodniczej poprzez:
➡️ wykonywanie ciekawych doświadczeń
➡️ prowadzenie obserwacji
➡️ wyciąganie wniosków.
Współpracując świetnie sobie poradzili👏👏👏
Były to zajęcia pełne wrażeń 🙂


