/  Aktualności   /  Nocne oglądanie filmów

Nocne oglądanie filmów

Wspólne oglądanie filmów sposobem na integrację uczniów?. Tak – ale nie w kinie, tylko w szkole i najlepiej nocą. Klasa VI postanowiła spędzić wieczór oraz noc z piątku 8 lutego na sobotę 9 lutego  2024 r. właśnie w szkole. Uczniów zachęciła do tego perspektywa wspólnego spędzenia czasu z kolegami i koleżankami z klasy oraz z wychowawcą – R. Malickim i  rodzicami.

Wspólny wieczór rozpoczął się od gier w piłkę siatkową i nożną oraz zabaw. Następnie została zamówiona przez Rodziców pizza. Po posiłku wszyscy uczniowie przenieśli sie do sali gimnastycznej gdzie rozpoczeło sie długo wyczekiwane wspólne oglądanie filmów.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców pomagających w organizacji spotkania oraz dla uczniów.