/  Aktualności   /  DORADZTWO ZAWODOWE

DORADZTWO ZAWODOWE

W dniu 8 lutego na zajęciach Doradztwa Zawodowego prowadzonych przez Rafała Malickiego w klasie VII i VIII naszą szkołę odwiedzili absolwenci, którzy na kolejnym etapie kształcenia wybrali  między innymi szkoły takie jak: Zespół Szkół Informatycznych im.Generała Józefa Hauke Bosaka w Kielcach – szkołę tą promowali Dominika Surma i Dominik Sasak, III Liceum Ogólnokształcące im. C.K Norwida w Kielcach reprezentował Kacper Malicki oraz Zespół Szkół Mechanicznych w Kielcach – szkołę tą reprezentowali Kajetan Kozieł, Dawid Duś.  Goście opowiedzieli uczniom o placówkach, do których uczęszczają. Mówili o wymaganiach jakie stawiają przed nimi nauczyciele, atmosferze panującej w szkole oraz swoich planach na przyszłość. Podkreślali znaczenie wyników z egzaminu ósmoklasisty w procesie rekrutacji do wymarzonej szkoły. Absolwenci chętnie odpowiadali na pytania uczniów.

Serdeczne podziękowania dla absolwentów za poświęcony czas.