/  Aktualności   /  Konkursy ekologiczne – wyniki

Konkursy ekologiczne – wyniki

Ogromny Sukces Naszych Uczniów !!

Bardzo miło nam poinformować, że w konkursie przygotowanym przez gminę Piekoszów, a dotyczącym ochrony powietrza, wysokie wyniki uzyskali uczniowie Naszej Szkoły. W konkursie pt. ”Czyste powietrze – moda, czy poważna sprawa”, polegającym na przygotowaniu tematycznej prezentacji,  Maja Broncel z klasy 4 zajęła drugie miejsce, wyróżnienia otrzymali: Patryk Dwojewski i Magdalena Prus – również uczniowie klasy 4. Laureaci zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród przez  burmistrza Miasta i Gminy Piekoszów pana Zbigniewa Piątka. Dzieci otrzymały fantastyczne nagrody! Należy wspomnieć, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali  wartościowe upominki. Również dzieci z klas młodszych, które brały udział w konkursie pn. „Czyste powietrze, kto o nie dba, zdrowie i uśmiech ma” – zostały obdarowane nagrodami. Bardzo dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie w promowanie postaw ekologicznych, kreatywność i serdecznie gratulujemy!!

Więcej informacji: