/  Aktualności   /  Konkursy ekologiczne – rozstrzygnięcie

Konkursy ekologiczne – rozstrzygnięcie

Pod koniec października w Naszej szkole zorganizowane zostały dwa konkursy ekologiczne. Pierwszy, plastyczny, związany z Dniem Krajobrazu obchodzonym 20 października, drugi, dla dzieci klas młodszych,  plastyczno – techniczny, polegający na wykonaniu postaci Jesiennego Ekoludka.

Dziękujemy serdecznie Wszystkim osobom biorącym w nich udział. Wykonane prace cechowały się niezwykłą pomysłowością, kreatywnością i starannością wykonania. Widać, że dzieci bardzo zaangażowały się w stworzenie niezwykłych i ciekawych dzieł, miały przy tym wiele frajdy, a o dobrą zabawę i uśmiech chodzi tu przede wszystkim. Przesyłamy podziękowania dla dzieci biorących udział w konkursach: Mai Szczerby, Kasi Surmy, Ewy Załawy, Alicji Foks, Kamili Nogaj, Kariny Pindy, Julii Ziai, Mai Majchrzyk, dziewcząt, które wykonały napisy na tablicę –  Wiktorii Momot i Ady Pięty oraz dla młodszych uczniów: Marysi Paligi, Wiktorii i Patryka Dwojewskich, Krzysia Czerwiaka, Mai Foks, Mai Turek, Leny Słomy, Mai Broncel, Amelki Kuchny i Maciusia Kozieł.

Powołana komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody dla następujących uczniów:

Konkurs „Dzień Krajobrazu – doświadczam w pełni”:

I miejsce – Maja Szczerba kl.5

II miejsce – Alicja Foks kl.5

III miejsce – Kasia Surma kl.4

Wyróżnienie: Ewa Zaława kl.5

Konkurs „Jesienny Ekoludek” :

I miejsce – Wiktoria Dwojewska kl.2

II miejsce – Lena Słoma kl.0

III miejsce – Maria Paliga kl.3

Wyróżnienie: Amelia Kuchna kl.1

Serdeczne gratulacje dla Wszystkich dzieci, szczególnie autorów wyróżnionych prac. Dyplomy i drobne upominki zostaną wręczone w najbliższym, możliwym terminie.  Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizator – Anna Wrona

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64