/  Aktualności   /  „Co to jest oszczędzanie?” – Światowy Dzień Oszczędzania

„Co to jest oszczędzanie?” – Światowy Dzień Oszczędzania

Re

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania.  W związku z tym w naszej szkole odbyły się zajęcia pt. „Co to jest oszczędzanie? przeprowadzone przez p. Elżbietę Szymonek. Uczestniczyli w nich uczniowie z klas 0 – 3 .

Celem zajęć było zapoznanie uczniów z działalnością Szkolnej Kasy Oszczędności działającej w naszej szkole, ale jednoczesne pokazanie dzieciom, że oszczędzać należy nie tylko pieniądze… i tu nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą. Biorąc udział w konkursach, quizach odpowiadając na trudne pytania udowodnili, że wiedzą co to znaczy oszczędzać oraz co oszczędzamy i gdzie najlepiej  ulokować swoje oszczędności.
W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Październik miesiącem oszczędzania”.  Z pośród wielu bardzo ciekawych prac wyłoniono cztery, których autorów nagrodzono: Lene Słomę z kl. „0”, Hanię Zapałę z kl. 2, Nikodema Goraja z kl. 3 oraz Kasię Surmę z kl.4.  Nagrody wręczyli zaproszeni goście, pracownicy 2 Oddziału Banku PKO BP w Kielcach pani Dorota Posłowska oraz pan Krzysztof Glejzer.
Na zakończenie zajęć każdy uczeń mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w FOTORAMCE w towarzystwie żyrafy Lokatki.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64