/  Aktualności   /  Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

W dniu 14 listopada 2022r. sześć uczennic z Naszej Szkoły przystąpiło do IV Wojewódzkiego Konkursu z Biologii.

Z klasy 7 były to: Kamila Nogaj i Karolina Wcisło, z klasy 8 – Julia Banaś, Oliwia Mazur, Olga Musiał i Amelia Tomasik.

Celem  konkursu jest wspieranie i rozwijanie zainteresowań uczniów, rozwijanie ich pasji, wyłanianie talentów jak również rozwijanie umiejętności wykorzystania posiadanych wiadomości do rozwiązywania problemów i w życiu codziennym.

W I etapie (szkolnym)  konkursu, trwającym 90 minut,  dziewczęta rozwiązywały zadania zamknięte i otwarte obejmujące znajomość różnorodności biologicznej, podstawowych zjawisk i procesów biologicznych. Zadania dotyczyły organizacji i chemizmu życia, jak również jego różnorodności. Zakres treści obejmował zagadnienia z botaniki i zoologii, systematyki organizmów czy  etapów przeprowadzanych doświadczeń i obserwacji, wnioskowania i analizy.

Dziękujemy Naszym uczennicom za zaangażowanie, pracowitość, sumienność i odwagę.

Życzymy sukcesów, powodzenia!!!

Mini Teatrzyk Kukiełkowy

Klasa I przygotowała w grupach  – „Afisze” pod wspólnym tytułem: ” Przygody kukiełki z kl. I” Każdy z uczniów przygotował swoją kukiełkę z którą wystąpił. Bawiliśmy się w „mini teatrzyk. Zabawa była wspaniała.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64