/  Aktualności   /  XX Gminny Konkurs Ekologiczny

XX Gminny Konkurs Ekologiczny

16 listopada 2022r. uczeń naszej szkoły Patryk Dwojewski z klasy III wziął udział w XX Gminnym Konkursie Ekologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Łosieniu.
Konkurs był adresowany do uczniów klas III. Do konkursu przystąpili reprezentanci z ósmiu szkół z terenu gminy Piekoszów.
Uczestnicy konkursu zmagali się z zadaniami dotyczącymi recyklingu, segregowania odpadów, oszczędzania wody i energii oraz znajomości roślin i zwierząt chronionych w Polsce.
Miło nam poinformować, że Patryk Dwojewski zajął III miejsce reprezentując naszą szkołę .
Serdeczne gratulacje dla Patryka i życzymy dalszych sukcesów.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40