Innowacje
Zajęcia innowacyjne miały na celu budowanie pozytywnych relacji między uczniami dwóch klas (klasy 2a i 2b) poprzez wspólne działania integracyjne, rozwijające współpracę, komunikację oraz wzajemny szacunek. Program opierał się na aktywnych metodach pracy, takich jak gry zespołowe, warsztaty kreatywne.
Podczas zajęć uczniowie mieli okazję lepiej się poznać, przełamać bariery komunikacyjne, uczyć się współdziałania oraz odpowiedzialności za wspólny efekt pracy. Ważnym elementem było tworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i otwartości na potrzeby innych.
Zajęcia zostały poprowadzone przez panią pedagog specjalny Anna Sikora oraz panią pedagog szkolny Iwona Żelazna.


