/  Aktualności   /  Gminny Konkurs Piosenki Popularnej / Wolontariat

Gminny Konkurs Piosenki Popularnej / Wolontariat

27 października odbył się Gminny Konkurs Piosenki Popularnej zorganizowany przez BCK w Piekoszowie. Uczestnicy rywalizowali aż w 4 kategoriach wiekowych. Nasze uczennice  – Gabriela Stoga z kl.6 i Ewa Zaława z kl.5 rywalizowały w kategorii klas IV – VI, natomiast duet Laura Wójcik i Lena Sarek z kl. 3 w kategorii klas I – III. Wszystkie dziewczęta zaprezentowały się znakomicie, jednak poziom był wyrównany i na III miejscu podium w swej kategorii znalazły się Laura  Wójcik i Lena Sarek, które zaśpiewały piosenkę „Ale jazz” Sanah. Pozostałe uczennice otrzymały dyplom i podziękowanie za udział. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

30 października w  parafii Chełmce nasi wolontariusze kwestowali celem zbiórki było wsparcie dla chorych w hospicjum świętej Matki Teresy w Kielcach. Jak zawsze nasi uczniowie z uśmiechem i zapałem a także otwartym serce i swoimi rodzicami przystąpili do tej akcji.

Nasi super wolontariusze to uczniowie KL 5 Gabrysia Bębacz Sylwia Chrabąszcz Kacper Szafarczyk Natalia Wróblewska najmłodsza wolontariuszka to Hania Zapala z KL 2. Bądźmy takim światełkiem dla tych którzy krocza w ciemnościach. Otwierajmy nasze serca by nieść pomoc tym którzy tego potrzebują dajmy sobie dobre słowo uśmiech bądźmy dla siebie nawzajem wsparciem. Koordynator szkolnego wolontariatu Joanna Jaworska

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40