/  Aktualności   /  Wolontariat – wyróżnienie

Wolontariat – wyróżnienie

Nasi Wolontariusze otrzymali wyróżnienia i zaproszenie do udziału we wspólnym kolędowaniu z Parafialnymi Kołami Caritas z Kielc.

????Wydarzenie to miało miejsce 7 stycznia w kaplicy seminaryjnej w Kielcach.

????Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. bp. Jana Piotrowskiego, potem udaliśmy się na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie.

????Cieszymy się, że nasze Szkolne Koło było zaproszone i mogliśmy ubogacić Mszę Świętą śpiewem, a potem wykonać kilka kolęd .

????W spotkaniu wzięli udział: Małgosia i Hania Zapała, Zuzia i Maja Kwaskowicz, Gabrysia Bębacz i Ewa Zaława, a także Alicja Kozieł i Małgosia Zaława – nasze absolwentki i wolontariuszki.

????Dziękuję Rodzicom naszych Wolontariuszek, którzy również z nami byli, by wspólnie przeżywać ten czas.

Joanna Jaworska

koordynator szkolnego wolontariatu w Brynicy