/  Aktualności   /  Tydzień z tabliczką mnożenia – Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia

Tydzień z tabliczką mnożenia – Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia

TYDZIEŃ Z TABLICZKĄ MNOŻENIA

Od poniedziałku do środy na lekcjach matematyki uczniowie klas III-VIII z ogromnym zapałem powtarzali tabliczkę mnożenia. Rozwiązywali zadania zagadki, układali domino, grali w grę „Ja mam, kto ma?”, bawili się wykorzystując aplikację WordWall.

W czwartek 13.10 odbył się WIELKI FINAŁ! Uczniowie z klas III – VIII wzięli udział w egzaminie z tabliczki mnożenia. Ci którym udało się wszystko bezbłędnie rozwiązać otrzymali CERTYFIKAT Eksperta Tabliczki Mnożenia.  Aby wyłonić MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA chętni eksperci uczestniczyli jeszcze w Quizie z wykorzystaniem aplikacji Kahoot. W zabawie wzięło udział 21 osób. Wszyscy bawili się rewelacyjnie! Musieli wykazać się nie tylko znajomością tabliczki mnożenia, ale także szybkością i refleksem.

A zatem

MISTRZEM TABLICZKI MNOŻENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRYNICY

w roku szkolnym 2022/2023

został uczeń klasy ósmej:

Dawid Duś!      20221012_175313

Gratulacje!!!

Organizatorem Tygodnia Tabliczki Mnożenia była Katarzyna Gadawska, nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej w Brynicy.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40