/  Aktualności   /  Świetlica – grudzień

Świetlica – grudzień

Świąteczny czas ogarnia nas – czyli wykonujemy świąteczne stroiki na świetlicy szkolnej.

Czas okołoświąteczny to szczególny czas dla każdego z nas. W tym czasie pojawiają się pierwsze pomysły na prezenty pod choinkę dla naszych najbliższych. Najważniejsze jednak, aby pamiętać, że święta to nie tylko prezenty i upominki, ale przede wszystkim spotkania z rodziną, składanie życzeń, a także kultywowanie polskich tradycji, które z roku na rok niestety zanikają.

Nikt nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez pięknie przyozdobionej choinki czy stroika. Bardzo istotnym elementem jest także przyozdobienie świątecznego stołu oraz całego domu, aby poczuć prawdziwą magię świąt. Uczniowie Naszej Szkoły Ci najmłodsi uczęszczający na świetlicę szkolną postanowili wykonać stroiki na kiermasz szkolny. Prace i zachwyt dzieci przedstawiają poniższe zdjęcia.