/  Aktualności   /  Jasełka

Jasełka

Wieczorową porą 18 grudnia br. w naszej szkole zrobiło się  nastrojowo, a wszystko to za sprawą oprawy scenograficznej do przepięknego wydarzenia. W tym dniu uczniowie wystawili jasełka dla rodziców, zaproszonych gości i dla całej społeczności naszej szkoły. W szkole zapanował świąteczny klimat. Dzieci zaprezentowały swoje talenty, a jasełkom towarzyszyły kolędy i pastorałki.

W trakcie poznaliśmy historię narodzin Jezusa Chrystusa, którą opowiadała swej wnuczce babcia.

Nie zabrakło aniołów, pasterzy i króli, którzy gromadzili się z darami i kolędą przy Józefie, Maryi i dzieciątku, by złożyć im pokłon.

Natomiast wspólne odśpiewanie kolędy dopełniło wprowadzenia wszystkich w świąteczny nastrój.

W czasie przedstawienia wykorzystano sprzęt zakupiony z projektu #Laboratoria Przyszłości: mikrofony nagłowne, aparat fotograficzny Canon i kamerę Sony.