/  Aktualności   /  Podsumowanie akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Podsumowanie akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Szkoła Podstawowa w Brynicy bardzo aktywnie włączyła się w akcję ekologiczną pt. „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Do dnia 13.12.2022r. trwała zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i  elektronicznego.

Nasi uczniowie wiedzą, że zużyta elektronika, która składowana jest w nieodpowiednich miejscach, stwarza zagrożenie dla zdrowia ludzi a także zagraża środowisku. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu udało się zebrać łącznie 1242 kg zużytego sprzętu, za co nasza placówka otrzymała bon w wysokości 186 zł. Za powyższą kwotę zostały zakupione materiały biurowe, które wykorzystane będą na bieżące potrzeby uczniów.

20230117_133155

Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę serdecznie DZIĘKUJEMY !!!

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64