„Pierwsza pomoc jest cool! Pomagaj nie stój!”
Wojewódzki Konkurs Pierwszej Pomocy o Puchar „Słowackiego” odbył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Wydarzenie kierowane było do uczniów szkół podstawowych. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie : Alicja Foks, Ewa Zaława, Alan Lodziński, Kacper Szafarczyk, Patryk Surma i zawodnik rezerwowy Natalia Wróblewska. Stacje pozoracyjne są coraz bardziej zróżnicowane a symulacje coraz bardziej wymagające. Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce.


