/  Biblioteka   /  Uroczyste pasowanie na „Czytelnika biblioteki szkolnej” 2022

Uroczyste pasowanie na „Czytelnika biblioteki szkolnej” 2022

„My, uczniowie pierwszej klasy, Tobie książko przyrzekamy….” – tymi słowami uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście włączeni w poczet czytelników biblioteki szkolnej.
Zanim to się jednak stało, musieli pozytywnie zaliczyć kilka zadań, które przygotowały dla nich nasze biblioteczne skrzaty wraz z książkową wróżką.
Na szczęście nasi pierwszoklasiści świetnie sobie poradzili ze wszystkimi zadaniami i na koniec złożyli uroczystą przysięgę.
Na zachętę otrzymali książki pt. „Pierwsze abecadło” ufundowane przez Instytut Książki.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40