/  Aktualności   /  Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza w Bałtowie

Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza w Bałtowie

Klasa I z naszej szkoły wzięła udział w plebiscycie organizowanym przez gazetę „Echo Dnia” na najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą w województwie świętokrzyskim. Zdobyliśmy I miejsce. Nagrodą główną była wycieczka do Bałtowa. Dnia 07.06.2023r. pojechaliśmy do Jura Parku do Bałtowa. Każdemu dziecku towarzyszył jeden z rodziców, ale mieliśmy też wspólnych rodziców u jednego z uczniów. Zadanie do wykonania: Wszyscy mieli się wspaniale bawić! Skorzystaliśmy ze wszystkich możliwych atrakcji: zwiedzaliśmy Oceanarium, Zwierzyniec Górny i Dolny, Polskę w miniaturze, Sabatówkę. Udaliśmy się do Kina Emocji 5D – obejrzeliśmy krótki film, a później upragniony – Park Zabaw. A tu uczniowie wspólnie z rodzicem, rodzicami mogli korzystać ze wszystkich możliwych atrakcji, np.: trampolin, karuzeli, zjeżdżalni, … Zabawa była wspaniała.
Na koniec pan przewodnik zabrał nas w „cudowną podróż” opowiadając o prehistorycznych zwierzętach – dinozaurach. Pogoda dopisała i wracaliśmy w dobrych humorach. Będziemy mile wspominać ten wspólnie spędzony czas.