/  Aktualności   /  Mikołajkowe Zawody Pływackie

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Dnia 08 grudnia na basenie OLIMPIC w Strawczynku Św. Mikołaj odwiedził  pływalnie z okazji Mikołajkowych Zawodów Pływackich.
Dzieci, młodzież wraz ze swoimi opiekunami licznie stawili się by porywalizować na dwóch dystansach 25 i 50m stylem dowolnym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w osobach Olga Musiał – kl.8, Nikodem Janus – kl.8, Magdalena Malicka – kl.7, Lena Terelak – kl.6, Zuzanna Piłat – kl.6, Natalia Wróblewska – kl.5, Alicja Gaweł – kl.5 a opiekunem grupy był instruktor pływania Michał Wcisło. Uczniowie pokazali swój charakter, wolę walki oraz ducha fair-play za co im serdecznie dziękujemy.
Na każdego uczestnika czekał medal oraz dyplom wręczony przez św. Mikołaja Dla najszybszych zawodników zostały wręczone przez Wójta Gminy Strawczyn Tadeusza Tkaczyka, Cezarego Majchra, Łukasza Woźniaka oraz Michała Dziury puchary oraz nagrody rzeczowe. Uczennica Naszej Szkoły Olga Musiał zajęła I miejsce w swojej grupie wiekowej natomiast Nikodem Janus zdobył III miejsce w swojej grupie wiekowej. Biorąc pod uwagę fakt iż uczestników zawodów pływackich było 226 – to sukces Naszych Uczniów był wybitny. Rywalizację przedstawiają poniższe zdjęcia.
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64