/  Aktualności   /  Maluchy odwiedziły Pierwszą w Kielcach Manufakturę Słodyczy

Maluchy odwiedziły Pierwszą w Kielcach Manufakturę Słodyczy

26 maja klasa 1 i „0” odwiedziły Pierwszą w Kielcach Manufakturę Słodyczy. Podczas warsztatów karmelowych dzieci przekonały się jak w magiczny sposób bez użycia maszyn powstają kolorowe lizaki i cukierki. Uczniowie podczas warsztatów poczuli się prawdziwymi karmelarzami wykonując własnoręcznie lizaki oraz próbując ciepłych karmelków prosto z produkcji. Na koniec warsztatów wszystkie dzieci otrzymały dyplomy Małego Karmelarza. Po wizycie w Manufakturze Słodyczy uczniowie wybrali się na spacer do Parku Miejskiego w Kielcach oraz na plac zabaw, gdzie doskonale się bawili. Wycieczka się udała, a dzieci wróciły zadowolone do szkoły ze słodkimi lizakami.