/  Aktualności   /  JEŻ – program żywieniowy

JEŻ – program żywieniowy

Do Naszej szkoły dotarła przesyłka z materiałami edukacyjnymi w postaci książkowej, które opracowane i wydane zostały w ramach projektu pn. „Przeprowadzenie badań naukowych z zakresu żywienia dzieci i młodzieży oraz opracowanie i wdrożenie programu edukacji żywieniowej uczniów klas I-VI szkół podstawowych. Uczestniczymy w działaniach podejmowanych w ramach projektu Junior-Edu-Żywienie. Dzięki  zaangażowaniu w edukację żywieniową najmłodszego pokolenia Polaków budujemy razem ich lepszą przyszłość. Na ostatnich zajęciach rozwijających kreatywność, uczniowie klasy 5, mówili o zdrowym żywieniu, zapoznali się z otrzymanymi materiałami i przy pomocy długopisów 3D w ramach programu Laboratoria Przyszłości wykonali zdrowe kanapki i przekąski.