/  Aktualności   /  IV Międzyszkolny Turniej Szachowy

IV Międzyszkolny Turniej Szachowy

W dniu 4 stycznia 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szachowy. Do konkursu zgłosiło się prawie 40 zawodników ze szkół reprezentujących gminę Piekoszów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i  Gminy Piekoszów – Zbigniew Piątek. Naszą szkołę reprezentowali; Robert Drogosz, Michał Sieradzan, Patryk Surma,  Maksymilian Zarachowicz, Gabriel Picheta, Sebastian Chaba.Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych turnieju Naszych uczniów :
Kategoria wiekowa – klasy III – V szkoły podstawowej:
I miejsce – Patryk Surma
III miejsce – Maksymilian Zarachowicz
IV miejsce – Robert Drogosz
VI miejsce – Sebastian Chaba
VIII miejsce – Michał Sieradzan
Kategoria klasy VI-VIII :
XII miejsce Gabriel Piecheta.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal a zwycięscy puchar i dyplomy.
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju szachowego.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64