/  Aktualności   /  „Czerwony Kapturek” Spektakl dla klas 0 – 3

„Czerwony Kapturek” Spektakl dla klas 0 – 3

W poniedziałek 16 stycznia  uczniowie klas 0–III wyjechali do Exbudu na musical dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek” przygotowany przez aktorów Teatru Nowoczesnego z Krakowa.
Historię Czerwonego Kapturka na wylot znają dzieci i dorośli. Mała dziewczynka wyposażona w koszyczek z lekarstwami i smakołykami idzie odwiedzić chorą babcię. Na swojej drodze napotyka wilka, który najpierw zdobywa jej zaufanie, a potem bez skrupułów pożera i ją, i babcię. Szczęśliwie wszystko dobrze się kończy.
Zaproponowana przez Teatr Nowoczesny z Krakowa wersja popularnej historii to niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany musical dla dzieci, który był świetną okazją do zabawy dla dzieci i ich opiekunów. Spektakl z wielką starannością realizuje cele edukacyjne przeznaczone dla młodego widza. Poprzez piosenki oraz dialogi w pośredni sposób dzieci uczą się, jak rozwiązywać konfliktowe sytuacje, nawiązywać wartościowe przyjaźnie, być asertywnym i odważnym. Barwne kostiumy, ruchoma scenografia oraz efekty świetlne idealnie tworzą magiczny klimat przedstawienia. Dzieci przez cały czas mają wrażenie, że towarzyszą bohaterce w czasie jej przygód, niejednokrotnie ratując ją z opresji. Baśniową atmosferę spektaklu dopełniają maski sceniczne, piękne kostiumy oraz lalki.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64