/  Aktualności   /  Dzień pączka – konkurs

Dzień pączka – konkurs

Tłusty czwartek to dzień uwielbiany przez dzieci – słodkim objadaniem się pożegnaliśmy karnawał. Dzieci uczęszczające do szkolnej świetlicy, w ramach konkursu, wykonały piękne prace plastyczne przedstawiające bohatera dnia w różnych ujęciach. W swoich pracach dzieci pokazały pączka jako sportowca, spacerowicza itp. Pomysłowe, zabawne ujęcia „pączka” przypomniały również o zasadach zdrowego odżywiania się i znaczeniu aktywności fizycznej.

W dniu 08.03.2024r. wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk Pani Dyrektor Anny Kmiecik dyplomy i drobne upominki. Serdecznie gratulujemy uczniom, których prace zostały wyróżnione, jak i pozostałym uczestnikom. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych wyzwaniach !!