/  Aktualności   /  Zbiórka karmy podsumowanie.

Zbiórka karmy podsumowanie.

Zbiórka karmy – podsumowanie. W naszej  szkole zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych „Przytuliska dla bezdomnych zwierząt PSY PANI MAGDY” w Rytlowie.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji był pan Michał Wcisło. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

8 lutego przedstawiciele klasy 8 wraz z Panem M. Wcisło zawieźli zebraną karmę do schroniska w podziękowaniu za tak owocną akcję mogli wyjść z psami na spacer.