/  Aktualności   /  Zbiórka elektrośmieci w Naszej Szkole

Zbiórka elektrośmieci w Naszej Szkole

Szkoła Podstawowa w Brynicy bierze udział w akcji ekologicznej „ Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci na temat zasad postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.                                                                                                                         Prosimy serdecznie o włączenie się Państwa w to działanie. Zużyty sprzęt można dostarczyć do szkoły i pozostawić w wyznaczonym miejscu w dniach 11.09 – 25.09.2023r. w godzinach 8:00 – 16:30, od poniedziałku do piątku.

W ramach zbiórki nie są przyjmowane świetlówki, tusze, tonery i baterie inne niż alkaliczne. Warunek otrzymania nagrody (bonu na zakup nagród rzeczowych dla szkoły) to zebranie min. 500 kg sprzętu.

Z góry dziękujemy za włączenie się w akcję.

Koordynatorzy: Michał Wcisło i Anna Wrona