/  Aktualności   /  Zajęcia rozwijające kreatywność w klasie 5

Zajęcia rozwijające kreatywność w klasie 5

W piątki, raz w tygodniu, uczniowie klasy 5, którzy zadeklarowali chęć udziału w przyrodniczych zajęciach rozwijających kreatywność, spotykają się  ze swoim nauczycielem i podejmują działania wg wspólnie ustalonych tematów. Zajęcia są realizowane w oparciu o zainteresowania dzieci i tematykę przygotowaną przez nauczyciela. Działamy przez praktyczne ćwiczenia np. mikroskopowanie, prace  z wykorzystaniem długopisów 3D  w ramach projektu „#Laboratoria Przyszłości”, utrwalanie wiedzy przyrodniczej poprzez ćwiczenia interaktywne i zgadywanki czy zabawy w skojarzenia. Zajęcia w takiej formie rozbudzają wyobraźnię, inspirują do działania, utrwalają wiedzę i wzmacniają koleżeńskość oraz odpowiedzialność za grupę. Jest zatem wspólna nauka i zabawa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć !!!