/  Aktualności   /  XVII Świętokrzyska Gala Wolontariatu

XVII Świętokrzyska Gala Wolontariatu

5 grudnia był międzynarodowy dzień wolontariusza nasi uczniowie znajdują czas by pomagać i nieść radość bliźnim dlatego tez zostali nagrodzeni podziękowaniem
Podziękowania te zostały wręczona na XVII Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu, która odbywała się w szkole muzycznej w Kielcach.
W tym wydarzeniu wzięli udział najmłodsi wolontariusze Amelia Duś oraz Hania Zapała starsza grupę reprezentowali Gabrysia Bębacz i Kacper Szafarczyk oraz szkolny koordynator wolontariatu J. Jaworska. Sukces ten jest praca całej naszej grupy wszystkim składamy najserdeczniejsze podziękowania oby zawsze byli chętni do niesienia pomocy każdemu .Wśród tylu wyróżnionych znaleźliśmy się również My uczniowie ze S.P im St. Żeromskiego w Brynicy. Kochani zapraszamy do świątecznej akcji Paczka Świąteczna Kartka Świąteczna List wiersz lub opowiadanie dla osoby chorej samotnej bądźmy otwarci na pomoc.

S.K.C wraz z opiekunem J. Jaworska

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64