/  Aktualności   /  XII BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY

XII BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY

W dniu 8 listopada 2022 roku na Stadionie Lekkoatletycznym Olimpic w Strawczynku odbył się XII Bieg Niepodległości W zawodach wzięło udział ponad okolo 470 uczniów. Nasza szkoła po raz  kolejny wzięła udział w tym wydarzeniu. Najlepszy wyniki osiągnęli:  Nina Kobiec  – 1 miejsce na dystansie 200 m oraz Jan Trzebiński – 1 miejsce na dystansie 400 metrów, Lena Sarek – 5 miejsce na dystansie 400 m, Adam Trzebiński – 7 miejsce na dystansie 600 m oraz Emilia Dzierwa – 6 miejsce na dystansie 1000 m.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników biegu oraz rodziców.
Serdeczne podziękowania dla rodziców za fascynujący doping dla dzieci.
Życzymy dalszych sukcesów.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40