/  Aktualności   /  Wyjazd do Łagiewnik

Wyjazd do Łagiewnik

24 czerwca uczniowie kl. 3 z rodzicami i chętni uczniowie z kl. 6 oraz uczennica z kl. 5 oraz inne osoby odwiedzili Bazylikę Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz Centrum św. Jana Pawła II. Uczestniczyli we Mszy Świętej dziękując za dar Eucharystii. Zwiedzili kaplice, Sanktuarium z relikwiami św. Faustyny, jedni wjechali jedni weszli na wieżę widokowa podziwiając panoramę.
Zapalili znicze na pobliskim cmentarzu oraz udali się do św. Jana Pawła II, gdzie również zwiedzili dolna i górną część Kościoła, znajdujące się tam Kaplice poświęcone różnym osobom świętym oraz kaplice kapłańską, gdzie znajduje się płyta nagrobna św. Jana Pawła II. Zakupili pamiątki, by miło wspominać to miejsce i z wrażeniami tego dnia ruszyli do domów w atmosferze radości.