/  Aktualności   /  Wycieczka integracyjna w ramach projektu ,,Zdrowa zabawa nas uzależnia”.

Wycieczka integracyjna w ramach projektu ,,Zdrowa zabawa nas uzależnia”.

W dniach 2 i 5 października br. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w wycieczce integracyjnej w ramach projektu ,, Zdrowa zabawa nas uzależnia” współfinansowanego ze środków GKRPA w Piekoszowie. W tym roku postanowiliśmy odwiedzić Jędrzejów i zrobić przejażdżkę Ciuchcią wąskotorową. Na trasie można było podziwiać piękną przyrodę i zachwycające widoki malowniczego Ponidzia. Młodzi pasażerowie przebyli trasę Jędrzejów Wąskotorowy –Motkowice – Jędrzejów Wąskotorowy przez Jasionną i Wygodę. W Motkowicach był czas na relaks i pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz na gry i zabawy. Pogoda dopisała, wszyscy zadowoleni wrócili do Szkoły.