/  Aktualności   /  Wolontariat

Wolontariat

5 grudnia to szczególny dzień dla Wolontariuszy dla nas stał się wyjątkowym. Szkolne Koło Caritas wraz z koordynatorem wolontariatu szkolnego p. Joanna Jaworska  otrzymali LAUR WOLONTARIATU to najwyższe wyróżnienie dla Wolontariuszy za ich serce czas jaki poświęcają dla bliźnich na terenie szkoły parafii diecezji i poza naszym krajem. Dziękujemy tez wszystkim którzy wspierają nasze akcje rodzicom uczniom nauczycielom. Dobro czynione wobec innych to świadectwo dobroczynności i miłości wobec osób chorych starszych samotnych i w trudnych sytuacjach życiowych. Bądźmy wszyscy Wolontariuszami Miłości i bezinteresownej dobroczynności wobec każdego człowieka. Zapraszamy do udziału w naszych akcjach.

Wolontariusze S.K.C wraz z opiekunem Joanna Jaworska