/  Aktualności   /  Wiosenne Zawody Pływackie

Wiosenne Zawody Pływackie

04.04.2024 r. o godzinie 9.30 rozpoczęły się Wiosenne Zawody Pływackie na Olimpic Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Strawczynku.   W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników z woj. świętokrzyskiego. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 25 m oraz 50 m stylem dowolnym, podzieleni na kategorie wiekowe. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, a dla najszybszych pływaków puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Z Naszej Szkoły do zawodów przystąpiło 13 uczestników  z opiekunem panem Michałem Wcisło, którym kibicowali rodzice . W swojej grupie wiekowej najszybsza była Alicja Gaweł, która zajęła III miejsce – dyplom i nagrody rzeczowe. W sztafecie  na  50 m Nasi uczniowie zdobyli III miejsce – dyplom i puchar. Rywalizację przedstawiają zamieszczone zdjęcia.