/  Aktualności   /  Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/23

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/23

Rok szkolny 2022/2023 rozpoczął się w naszej Szkole zgodnie z planem. Uczniowie wrócili do szkoły po dwóch miesiącach wakacji. Pierwszy września to ważny dzień dla najmłodszych,  którzy po raz pierwszy rozpoczną naukę w szkole oraz dla ósmoklasistów, którzy szykują się do egzaminów..

Uroczystość powitania uczniów w nowym roku szkolnym poprowadziły uczennice: Julia Koston i Amelia Tomasik. Po wprowadzeniu sztandaru i zaśpiewaniu Hymnu został odczytany list Ministra Edukacji  i Nauki Przemysława Czarnka.

Następnie głos zabrał Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek, który przedstawił nową Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brynicy Annę Kmiecik. Pan Wójt życzył uczniom samych dobrych ocen w nowym roku szkolnym, zaś Pani Dyrektor dobrej współpracy i spełnienia wszystkich planów.
Dyrektor Anna Kmiecik powitała wszystkich zgromadzonych, odczytała przydział wychowawców do klas . Na zakończenie wszystkim życzyła udanego, owocnego i wspaniałego roku szkolnego.