/  Aktualności   /  Udział uczniów naszej szkoły w Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Jędrzejówka”

Udział uczniów naszej szkoły w Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Jędrzejówka”

W sobotę 2 grudnia w Domu Kultury „Białogon” obył się coroczny Festiwal Piosenki Harcerskiej „Jędrzejówka”, w tym roku o tematyce żeglarsko-morskiej. Wzięło w nim udział 14 zespołów, które zmierzyły się w 3 kategoriach: zuchowej, harcerskiej i starszoharcersko-wędrowniczej. Z naszej szkoły  uczniowie Krzysztof Surma z klasy 7 i Mikołaj Surma z klasy 5 wraz ze swoją drużyną 33 Kielecką Harcerską Drużyną Żeglarską „Pasat” zajęli III miejsce w kategorii harcerskiej wykonując dwa utwory „Ballada o krzyżowcu” oraz „A morze tak, a może nie”. W kategorii zuchowej Krystian Surma z klasy 2 wraz ze swoją 33 Kielecką Gromadą Zuchów Żeglarzy im. „Kapitana Sebastiana” otrzymał wyróżnienie za utwór „Jasnowłosa”.

Serdecznie gratulujemy!