/  Aktualności   /  Turniej mikołajkowy

Turniej mikołajkowy

Po raz kolejny przy Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Brynicy odbył się Charytatywny Turniej Mikołajkowy. Tak, jak w ubiegłych latach do rywalizacji stanęło kilka drużyn, które walczyły o najwyższe miejsca na podium. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch grupach w systemie „każdy z każdym”

Do półfinału awansowały następujące drużyny: OSP Promnik, MGB, FC Ofensywa oraz Sąsiedzi.

W meczu o III miejsce zmierzyły się drużyny: FC Ofensywa oraz MGB. Po zaciętej rywalizacji drużyna MGB musiała uznać wyższość FC Ofensywy.  W finale natomiast zagrali: OSP Promnik i Sąsiedzi –
w tym pełnym emocji meczu drużyna OSP Promnik pokonała Sąsiadów 4:2

Oprócz rozgrywek sportowych niewątpliwie jedną z atrakcji wieczoru były licytacje – zwycięzcom udało się wylicytować bardzo ciekawe przedmioty m.in: koszulki z autografami, ciasta, zestawy upominkowe, domowe przetwory a nawet karnety na usługi kosmetyczne J

Nie zawiedli również mieszkańcy, którzy chętnie nabywali przeróżne upominki na specjalnie przygotowanym stoisku, tam każdy mógł znaleźć coś dla siebie: kosmetyki, perfumy, kocyki, zabawki, książki i wiele wiele innych.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej przygotowała słodki poczęstunek w formie ciast i deserów.

Mamy też oficjalnie potwierdzone informacje, że tak jak w ubiegłych latach nie zawiedli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy dbali o przygotowywanie kiełbasek z grilla. Natomiast Panie z „Aktywnej Brynicy” uwarzyły potężny gar bigosu, który rozszedł się w mgnieniu oka J

Zebrane podczas turnieju środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie, rehabilitację oraz inne niezbędne potrzeby dla podopiecznych, którym pomagaliśmy w ubiegłych latach.

Dziękujemy za obecność! Do zobaczenia za rok!