/  Aktualności   /  Relacja z konkursu

Relacja z konkursu

I MIEJSCE WIKTORII MOMOT w finale IV Wojewódzkiego konkursu „Ökomode- ekologiczna moda niemieckiego obszaru językowego”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach .

Konkurs składał się z trzech etapów. Zgodnie z regulaminem finaliści mieli za zadanie przygotować z surowców wtórnych wybraną budowlę architektoniczną niemieckiego obszaru językowego i ją zaprezentować w języku niemieckim.

Wiktoria wykazując się niezwykłą kreatywnością i znajomością języka niemieckiego przygotowała i zaprezentowała Zamek Neuschwanstein, którym zachwyciła jury.

Dzięki zwycięstwie w konkursie Wiktoria otrzyma na świadectwie ukończenia szkoły wpis ” laureat IV Wojewódzkiego Konkursu „Ökomode” – ekologiczna moda niemieckiego obszaru językowego” oraz dodatkowe punkty! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!