/  Aktualności   /  Mikołajki klasy 0 i klasy 2

Mikołajki klasy 0 i klasy 2

W oczekiwaniu na Mikołajki w poniedziałek 05 grudnia klasy 0 i 2 były w Multikino na projekcji filmu „Kierunek: Księżyc”. Film nam się podobał w wesołej atmosferze wróciliśmy do szkoły.

20221208_081934  20221208_081842  20221208_082137  20221206_104701

Mikołajki w bibliotece
Mikołajki to jedno z najbardziej ukochanych i wyczekiwanych przez wszystkie dzieci Świąt. Dzieci z klasy 2 i oddziału przedszkolnego odwiedziły BCK w Piekoszowie, zajadając popcorn,  obejrzeli bajkę świąteczną „Ratujmy Mikołaja”. Po seansie zerówczaki dostały podarki od Mikołaja, natomiast  drugoklasiści mieli wycieczkę po bibliotece dowiedzieli się jak wygląda praca bibliotekarza oraz jak są przechowywane najstarsze książki. Pani Iza na zakończenie wycieczki przeczytała im ciekawe opowiadanie.
Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami ten mikołajkowy czas.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/veekhdiepx/domains/spbrynica.edu.pl/public_html/wp-content/themes/educator/framework/modules/blog/templates/parts/single/single-navigation.php on line 64