/  Aktualności   /  Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym

W dniu 29.01.2024 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łosieniu.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności językowych i muzycznych uczniów oraz ich prezentacja w formie uczniowskich interpretacji. Kolędy i pastorałki były śpiewane w języku angielskim i niemieckim.

Miło nam poinformować, że uczennica kl.7 Gabrysia Stoga z prezentacją „Mary did you know” zajęła III miejsce w kategorii kl. 7-8.

Uczennice kl. 4 Patrycja Surma i Laura Wójcik pieknie zaprezentowały swoje piosenki „White Christmas” i „All I want for Christmas is You”, w kategorii klas 4-6.

Uczestnicy konkursu byli oceniani biorąc pod uwagę umuzykalnienie (słuch muzyczny), sposób prezencji (pomysł na piosenkę, zaangażowanie, aranżacja, kostiumy) i poprawność językową.

Uczestnikom konkursu życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich umiejętności.