Top
Image Alt
  /  Aktualności   /  Lekcja w klasie 2

Lekcja w klasie 2

W minionym tygodniu uczniowie z klasy 2 w czasie zajęć rozmawiali o lesie, o tym co dają  nam drzewa, zastanawiali się „Co słychać w lesie nocą?” Stwierdzili, że lasy to dom dla zwierząt, a dla naszej ziemi to płuca, które oczyszczają powietrze, dlatego należy o nie dbać.
Na zakończenia zajęć wykonali pracę na temat „Czysty las i jego mieszkańcy”. Z wielkim zaangażowaniem wycinali , rysowali, wydzierali i malowali leśne rośliny oraz zwierzęta. 

 20221012_094814 20221012_094831 20221012_094852 20221012_094917 20221012_094714  20221012_100119 

Efekt końcowy był… lepiej sami zobaczcie.

 20221012_100153
Po skończonej pracy wychowawczyni z uśmiechem na twarzy wszystkim uczniom postawiła 6.