W minionym tygodniu uczniowie z klasy 2 w czasie zajęć rozmawiali o lesie, o tym co dają nam drzewa, zastanawiali się „Co słychać w lesie nocą?” Stwierdzili, że lasy to dom dla zwierząt, a dla naszej ziemi to płuca, które oczyszczają powietrze, dlatego należy o nie dbać. Na zakończenia zajęć wykonali pracę na temat „Czysty las i jego mieszkańcy”. Z wielkim zaangażowaniem wycinali , rysowali, wydzierali i malowali leśne rośliny oraz zwierzęta.
Efekt końcowy był… lepiej sami zobaczcie.
Po skończonej pracy wychowawczyni z uśmiechem na twarzy wszystkim uczniom postawiła 6.