/  Aktualności   /  Konkurs „Omnibus”

Konkurs „Omnibus”

20 marca 2023 r. troje uczniów naszej szkoły tj. Patryk Dwojewski z kl. 3, Mateusz Arabasz z kl. 6 i Karolina Wcisło z klasy 7 wzięło udział w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy „Omnibus” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Szczukowskich Górkach. W konkursie uczniowie mogli się wykazać wiedzą z różnych dziedzin: język polski, matematyka, historia, przyroda, sport, język angielski itp. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe mieli za zadanie rozwiązać test z wiedzy ogólnej, a w drugim uczniowie w trzyosobowych grupach rozwiązywali zadania praktyczne. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3 Patryk Dwojewski indywidualnie, w swojej kategorii wiekowej, zdobył I miejsce.
?Ogromne gratulacje dla Patryka, bardzo się cieszymy z jego wygranej. Pozostałym uczniom gratulujemy odwagi wzięcia udziału w konkursie